Modern Mimarinin Estetik Görünümü Köşk Yapı Transparan Cephe İle Sizinle

Cephe kaplama için pek çok seçenek bulunmakla birlikte uygun kaplama seçeneği hem maddi durumunuza hem de binanın özelliklerine, binanın kullanılma özelliğine ve kaplamada ne gibi özellikler aradığınıza göre değişebilmektedir.

 Cephe kaplama için son dönemlerin sıkça tercih edilen kaplama transparan cephe giydirme seçeneği olmaktadır ancak bunun yanında cam cephe kaplama sistemleri, seramik cephe kaplama sistemleri de önemli bir yer tutmakla birlikte binanın durumuna, cephe kaplamının sunduğu özelliklere göre değişiklik gösterebilir.

 Transparan giydirme cephe nedir?

 Transparan cephe giydirme bir cephe kaplama uygulaması olup estetik bir görünüm sunmasıyla uygulanan binaya farklı mimari bir tasarım etkisi veren bir cephe giydirme sistemidir. Kaplama yapılan cephelerde profil algısının düşürülmesi amacıyla tasarlanmış binaya estetik görüntü açısından da zenginleştiren bir cephe sistemidir.

 Transparan cephe uygulanacak binanın kullanım amacına göre farklı kaplama malzemeleri kullanılarak yapılabilmekte olup isteğe göre çelik konstrüksiyon veya paslanmaz çelik kullanılarak yapılabilmektedir.

 Burada kullanılacak camlar ısıcam veya lamine camlar dört köşesinden delinerek yukarıda belirtilen çelik özelliği seçildikten sonra seçilen konstrüksiyona monte edilerek tamamlanır.

 Transparan giydirme cephe uygulamalarında kullanılan malzemeye göre iki farklı kaplama seçeneği karşınıza çıkmaktadır;

Çelik taşıyıcılı transparan cepheler

Cam kolonlu transparan cepheler

Yukarıda da anlatıldığı gibi transparan cephe uygulaması kompleks ve zor bir uygulama sistemine sahip işinin ehli bir firma tarafından uygulanması bu noktada önemlidir. Köşk Yapı alanında uzman ekibi, yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti sayesinde aradığınız, ihtiyaç duyduğunuz hizmeti kalite ve memnuniyet güvencesiyle sizlere sunmaktadır.

 Neden Binanızın Kaplamasında Transparan Giydirme Cephe Tercih Etmelisiniz?

Transparan cepheler binaya estetik bir görünüm katarak dikkat çekmekle birlikte kullanılan bina eğer bir iş merkezi veya bir ticaret alanıysa şeffaflık ve prestij gibi konularda iyi izlenimler bırakabilir.

Gün ışığından direkt olarak yararlanma sağlar

İç mekânın açığa çıkarılmasını sağlar

Modern mimarinin izlerini taşır

Transparan Giydirme Cephe Nerelerde Tercih Edilebilir?

 Transparan cephe sistemi her binada uygulanabilmekle birlikte daha çok iş merkezleri, ticaret alanları, hastaneler veya üniversite binaları kaplanması gibi durumlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

 Sizin de tercihiniz transparan cepheyse, transparan cephe kaplamada kimi seçeceğinizi biliyorsunuz Köşk Yapı deneyimi ve tecrübesiyle sizinle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet | Ne iyi gelir | Kurumsal Kimlik | GanoBet | Bahis siteleri