iPhone X’e vereceğiniz para ile yapabileceğiniz şeyler

Galeri / Teknoloji

iPhone X’e vereceğiniz para ile yapabileceğiniz şeyler

5.500 TL ile yapabileceklerinizi sıraladık. iPhone X'e vereceğiniz para ile yapabileceğiniz şeyler Geride bıraktığımız günlerde Apple’ın her yıl düzenlenen geleneksel lansmanı yapıldı. Tanıtımda iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in teknik özellikleri ve yapabilecekleri detaylandırıldı. iPhone’un onuncu yılı şerefine geliştirilen iPhone X, iPhone 8 ve 8 Plus’a göre oldukça fazla ilgi gördü. Apple’ın en yenilikçi iPhone modeli olan X, sahip olduğu yeni teknolojileri yüzünden adeta Apple severlerin aklını başından aldı.

Ancak iş fiyata gelince tabii ki yine Apple ismi, kendini konuşturuyor. Isırılmış elmanın müşteriğe verdiği kalite algısı sayesinde geliştirilen her telefon, ülkemizde maalesef fahiş fiyatlardan satışa çıkıyor. Diğer iPhone modellerinden farklı olarak yurt dışı fiyatı da yüksek olan iPhone X’e verilecek para ile daha farklı neler yapabilirsiniz, onları düşünmeye karar verdik. 5,500 TL fiyat etiketi olan cihaz, çoğu kullanıcının gönlünü kazansa da, fiyatı yüzünden maalesef ulaşılamaz bir konumda yer alıyor. Herhangi bir GSM şirketi sayesinde 36 ay taksit ödeyip bir iPhone X sahibi olabilirsiniz ancak günün sonunda yine de cebinizden oldukça büyük bir miktarda para çıkmış oluyor. Aşağıda aklımıza gelenleri sıraladık. Son olarak burada telefonu veya satın alan kişiler ile ilgili bir problemimiz olduğunu düşünmeyin. Şahsen imkanı olan herkese bir telefon önerecek olsam, iPhone X kesinlikle başı çekerdi.

2 iPhone X'e vereceğiniz para ile yapabileceğiniz şeyler

– Yaklaşık 4,500 TL’ye ikinci el bir Murat 131 satın alabilirsiniz. Hatta artan paraya, arabanın içerisine ses sistemi taktırmak da mümkün.

4 iPhone X'e vereceğiniz para ile yapabileceğiniz şeyler

– Kaliteli bir dil kursuna yazılıp, yabancı bir ülkenin kültürünü öğrenebilirsiniz.

6 iPhone X'e vereceğiniz para ile yapabileceğiniz şeyler

– Güzel bir kasa toplayabilirsiniz

8 iPhone X'e vereceğiniz para ile yapabileceğiniz şeyler

– 137,5 ay boyunca World of Warcraft oynayabilirsiniz.

#apple #ios #iphone #iphone 8 #iphone x #ios

Kaynak: cokguncel.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir