Süper Lig’in 1 Ve 2

Süper Lig’in 1 ve 2. Hafta Programında Değişiklik Yapıldı

Türkiye Futbol Federasyonu, bu yıl gerçekleşecek olan Süper Lig’in ilk iki haftasına ait programında değişikliklerde bulunduğunu duyurdu duyurdu.

Türkiye Futbol Federasyonu, Fenerbahçe takımının 4 – 11 Ağustos tarihleri arasında oynayacak olduğu UEFA Avrupa Ligi 3. Eleme Turu müsabakalarına göre Süper Lig’in 1. ve 2. hafta programında bazı değişikliklerde bulunacağını duyurdu.

TFF’DEN YAPILMIŞ OLAN AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE OLDU:

“Spor Toto Süper Lig’in 1 ve 2. hafta programının ilanı esnasında duyurulduğu üzere, Fenerbahçe’nin 4 – 11 Ağustos tarihlerinde oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 3. Eleme Turu müsabakaları nedeniyle ilk 2 hafta programında değişiklikler yapılmıştır.

Bu duruma göre; Fenerbahçe takımının 1.haftada 5 Ağustos Cuma günü oynayacağı Ümraniyespor müsabakası 8 Ağustos Pazartesi gününe hemen sonrasında 2. haftada 13 Ağustos Cumartesi günü oynayacak olduğu Kasımpaşa müsabakası ise 15 Ağustos Pazartesi tarihine alınmıştır.

Bu değişikliklerin baz alınması bir gereklilik olarak 5 Ağustos Cuma günü saat 19.15’te oynanacak olan İstanbulspor – Trabzonspor müsabakasının saati de 21.00 olarak değiştirilmiştir. Bununla birlikte Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda devam eden bakım onarım çalışmaları sebebi ile anılan müsabaka Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacaktır.

Ayrıca, 15 Ağustos Pazartesi günü saat 21.45’te oynanacağı duyurulmuş olan Galatasaray – Giresunspor müsabakası da yayın planı gereği ile 13 Ağustos Cumartesi günü saat 21.45’e alınmıştır.”

2021-2022 lig sezonunda olduğu gibi bu yılda tüm takımlara ait olan futbol maçları bahis siteleri üzerinde yer almaya devam edecektir.

Bir cevap yazın