Mini Sürücü Makinesi Nedir?

Dar bir bant genişlik ya da enine sahip olan sac malzemesinin sürülmesinde kullanılan en doğru makine ya da makine sistemidir. Alanı dar olan, alan sıkıntısı yaşayan sanayi ya da tesisler için mini sürücü makineleri doğru bir tercih halinde olacaktır. Mini sürücü makinesi ya da mini servi sürücüsü olarak isimlendirilebilmesi mümkünüdür. Bu sürücü makineleri de diğer sürücü makineleri gibi doğrultmalı ya da doğrultmasız olarak kullanılabilirler. Fazla alan tutmadan, alan işgal etmeden hassas doğrultma ve sürme yapabilen bir makinedir. Bu ürün ya da makine preslerin beslenme konusunda ideal bir çözüm olarak kullanılabilmektedir. Bütün sürücü çeşitleri siparişi özel tasarım yapılabildiği gibi mini sürücü, mini servo sürücü makinesi de tesise ya da isteğe özel üretim yapılabilmektedir. Kişiye özel veya tesise özel olan üretilen makinelerin fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.

Roll Form Makinesi Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Roll form makineleri levha halinde bulunan sac malzemesinin istenilen forma ya da istenilen şekle getirilmesi için kullanılan bir makinedir. Roll form makinesi olarak isimlendirilen bu makine kalıplama makinesi olarak da isimlendirilebilir. Kapalı ve açık profil üretimi için kullanılabilen ve kullanımı da mümkün olabilen bir makinedir. Üretim unsurunu kendine bir odak haline getirmiş olan tesisler için kullanımı tercih edilebilen bir makinedir. Roll form makineleri aynı zamanda seri üretim için de kullanımda olan bir makinedir. Roll form makineleri satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurular bulunur. Roll form makineleri satın alınırken CAD programlanmasının yapılmış olması gerekmektedir. Profil kesitlerin tasarımını sağlayan parçaların veya ayarlamaların CAD programlayıcısı ile programlanması gerekmektedir.

Mekanikel Makine

Mekanikel Mekanik Sanayi ve Ticaret firması makine konusunda büyük ve köklü bir firma halindedir. 2015’te fikri temelleri atılıp, 2016 yılında da kişisel tüzüğe başvuru yaparak şirket haline gelmiş olan bir firmadır. Birçok makine ve makine sistemlerinin üretimi yapılmakta olan bir tesistir. İstanbul ili ve Ümraniye ilçesinde yer almakta olan sanayi tesisidir. Bu tesis, hemen hemen her sektörde kullanımı olan makinelerin üretimini yapmaktadır. Üretim odaklı ve üretime çok fazla önem veren bir tesistir.

Bir cevap yazın